O Devapo

Firma devapo powstała z pasji do technologii, biznesu oraz ludzi, którzy go tworzą. W 2016 roku dwóch przyjaciół: Adam i Paweł - postanowiło połączyć siły, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w walce o sukces klienta. Dziś devapo stanowi kilkunastu utalentowanych analityków, programistów, testerów i managerów projektów. Każda z osób, tworzących devapo to unikatowy zestaw doświadczeń i umiejętności, które pozwalają nam wspierać biznesy naszych klientów i poprawiać ich wydajność operacyjną. Szeroki zakres kompetencji, jakie posiadamy pozwala nam na tworzenie, rozwijanie oraz utrzymywanie systemów informatycznych, jak również doradztwo i wsparcie eksperckie.

Poznaj lepiej nasz zespółGreen arrow

Kamil Kobus
Software engineer
Marcin Rogalski
Software engineer
Hubert Kozłowski
Software engineer
Radosław Kulikowski
Software engineer
Sławomir Mirodka
Software engineer
Kacper Stefanowicz
Software engineer
Kamil Sajdak
Software engineer
Krystian Bajun
Software engineer
Mateusz Domański
Software engineer
Borys Pachocki
Software engineer
Dawid Zaleski
Software engineer
Michał Uściński
Software engineer
Joanna Sokołowska
PMO
Adam Liberadzki
Co-founder
Paweł Kujawski
Co-founder

Jak pracujemy?

Nie boimy się wyzwań, jakie stawia pogranicze biznesu oraz branży IT. Opracowujemy oraz wdrażamy rozwiązania informatyczne całościowo, realizując wszystkie etapy, od identyfikacji potrzeb, przez analiz ekspercką, kodowanie, wdrażanie, testy, po uruchomienie i serwisowanie. Wierzymy, że dogłębne zrozumienie potrzeb klienta oraz jego biznesu, zwinne podejście, gotowość na zmiany w projekcie oraz innowacyjność dają wymierne rezultaty. Dlatego jesteśmy proaktywni i elastyczni na każdym etapie projektu, aby dostarczyć jak najlepszą jakość.

Sukces klienta to także nasz sukces!

Oferujemy naszym klientom pełen zakres opieki podczas projektu. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb, wybieramy optymalne rozwiązania oraz stawiamy na partnerskie relacje i budujemy obustronne zaufanie.

Oto dobre zasady współpracy, jakimi kierujemy się na co dzieńGreen arrow

Rzetelność

Rzetelność

Zgodnie z naszym standardem pracy, zawsze dostarczamy klientowi rozwiązanie najbardziej optymalne dla jego potrzeb i możliwości. Oprogramowanie wytwarzamy stosując najlepsze narzędzia. Nie boimy się trudnych pytań i zawsze jesteśmy szczerzy wobec naszych klientów.

Empatia

Empatia

Potrafimy wejść w skórę naszego klienta i w jego biznes. Identyfikujemy potrzeby, dokonujemy dogłębnej analizy i wybieramy optymalne rozwiązanie. A wszystko po to, aby nasz klient osiągnął swoje cele.

Rozwój

Rozwój

Dbamy zarówno o nasz rozwój, jak i o naszych klientów. Dostarczając rozwiązania zawsze obieramy perspektywę długoterminową i sięgamy najwyżej jak się da.

Nasza metodyka pracy, dobór technologii oraz filozofia zostały wypracowane na bazie wielu lat pracy nad różnorodnymi projektami dla biznesu.

Poznaj naszą kulturę pracyGreen arrow

DevOpsDevOps
AgileAgile
Test Driven DevelopmentTest Driven Development
SOLIDSOLID
Czysty kodCzysty kod
Domain Driven DesignDomain Driven Design
Skontaktuj sięSkontaktuj się